Заходи тижня імунізації в Михайлівсько-Рубежівській ЗОШ

Зміцнити здоров’я людини в дитинстві, не допустити, щоб дитина вступила в юність кволою і млявою, це означає дати їй усю повноту життєвих радощів.

В.О. Сухомлинський

Кардинальні зміни, що відбуваються в усіх сферах життєдіяльності суспільства, вимагають нових підходів щодо виховання та соціалізації підростаючого покоління. Особливого значення набуває формування гармонійно розвиненої, суспільно активної, фізично досконалої, здорової особистості.

Щорічно Всесвітня організація охорони здоров’я проводить Всесвітній тиждень імунізації, який в 2019 році відбувся під гаслом «Захистимося разом: #вакцини працюють!» Головною метою кампанії цього року є підвищення обізнаності населення про важливість повноцінної імунізації протягом усього життя, а також про необхідність усунення прогалин у вакцинації.

Колектив Михайлівсько – Рубежівської ЗОШ І-ІІІ ступенів приєднався до тижня імунізації. Проведені різноманітні заходи: флеш – моб «Вакцинуйся», лекція з учнями «Твоє здоров’я – в твоїх руках», бесіди з батьками, години спілкування «Захистимося разом».

Бути здоровим – бути щасливим! Здорова дитина – щаслива родина – успішна Україна!