Засідання районного штабу з організації та проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

11 квітня на базі Боярського академічного ліцею «Гармонія» відбулось засідання штабу з організації та проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). З вступним словом виступила методист районного методичного центру Гончарук Т.В., яка ознайомила з основними документами, положенням Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура» (далі – гра), зупинилася на плані підготовки та проведенні І-го етапу гри, висвітлила організаторам гри в закладах освіти організаційно-методичні механізми підготовки роїв до участі у етапах гри «Сокіл» («Джура») та особливостями підготовки виховників роїв.

В ході зібрання учасники обговорили умови проведення змагань і конкурсів шкільних та районного етапів гри. Головний суддя змагань Романовський В.І. та керівник гуртка Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» Петриченко О.М. познайомили присутніх зі змінами правил проведення районного та обласного етапів гри.

Також було обговорено питання проведення майстер-класів для учасників та гостей гри.

Згідно з планом роботи відділу освіти 17 квітня 2019 року в Гатнянській ЗОШ І – ІІІ ст. відбудеться семінар-практикум для керівників роїв та суддів І-го етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура».) В.о. директора комунального закладу «Оздоровчо-реабілітаційний центр» Києво-Святошинської районної ради Київської області Бердніков І.В. довів до відома присутнім остаточні Умовами проведення І (районного) етапу гри.

Бажаємо успіхів нашим вихованцям у районному етапі гри «Джура»!