Семінар-практикум для педагогів організаторів закладів загальної середньої освіти району

Нещодавно на базі Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар для педагогів-організаторів на тему:«Роль народних обрядів у національно-патріотичному вихованні учнівської молоді», у якому взяли участь 20 педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Підготовка до семінару проходила під керівництвом методиста ІМЦ Гончарук Тетяни Василівни.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор школи Мазур М.І. Він ознайомив з напрямками роботи з патріотичного виховання, які стали традиційними в школі.:

- патріотичне виховання на традиціях українського козацтва;

- волонтерська діяльність;

- участь у патріотичних акціях «Лист пораненому», «Хвиля доброти»;

- вечори пам’яті: Голодомору, Героїв Крут, Пам’яті Небесної сотні, тощо.

У теоретичній частині семінару організатор Алєйнік Вікторія Володимирівна показала нетрадиційні форми виховання та роль народних обрядів у національно-патріотичному вихованні учнівської молоді.

Підготовлена нею презентація до семінару-практикуму «Роль народних обрядів у національно-патріотичному вихованні учнівської молоді» розкрила перед сучасною системою освіти завдання залучення нових поколінь доісторичноїпам’яті народу, а значить–і збереження її в наших дітях.Знання традицієвої спадщини необхідно кожному народу, адже наше минуле–це фундамент стабільного, повнокровногожиттяв сьогоденній і запорука розвитку в майбутньому. Ми звертаємося до народних традицій не тільки тому, що це джерело мудрості, запасник педагогічної думки і морального здоров’я. Це наші витоки, наша історія.

Майстер-клас декоративно-прикладного мистецтва «Небесні янголи» продемонструвала вчитель хімії Мнишенко Тетяна Дмитрівна.

Учнівське самоврядування є одним із основних складових соціалізації учнівської молоді. Про діяльность шкільного осередку дитячої організації «Добротворці» в Білогородській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 розповіли лідери учнівського самоврядування Пітель Богдан та Кісілевич Ярослава.

У практичній частині семінару на сцені Будинку культури було показано фрагменти загальношкільних заходів, які в школі стали традиційними. Тут поєднувалися колядки, щедрівки, виступи хореографічних груп, фрагменти вечора-реквіуму «Пам’яті небесної сотні».