Нова українська школа в дії

20 березня у Софіївсько-Борщагівському НВК "СШ-ЗОШ І-ІІІ ст." пройшов семінар для слухачів курсів КНЗ КОР "КОІПОПК" та вчителів Києво-Святошинського району, які реалізують Концепцію НУШ у перших класах. Основне питання семінару - створення нового освітнього середовища та освітнього простору для наймолодших школярів. Очолювала облделегацію завідуюча відділом початкової освіти КНЗ КОР "КОІПОПК" Ткаченко Любов Петрівна.

Методист РМЦ Києво-Святошинського району Ванькевич Наталія Анатоліївна поділилася досвідом з теми "Адаптація першокласників Нової української школи в закладах освіти Києво-Святошинського району".

Директор НВК Пушенко Оксана Іванівна  продемонструвала освітнє середовище закладу: класні приміщення, фойе, рекреації, приміщення коридорів та сходових клітин, оздоблені малюнками та українським орнаментом. Класні приміщення початкових класів, облаштовані сучасними меблями, мультимедійними дошками, ноутбуками, конструкторами, дидактичним матеріалом, забезпечені Києво-Святошинським відділом освіти та придбані за кошти Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Також Оксана Іванівна ознайомила присутніх з проектами, зокрема "Україна вишивана", до якого долучилися адміністрація закладу, вчителі та батьки.

Вчителі 1 - их класів Шепель Юлія Іванівна та Рабчук Тетяна Іванівна поділилися досвідом роботи в Новій українській школі. Юлія Іванівна, спеціаліст вищої категорії, учитель- методист, талановитий, креативний, досвідчений педагог, провела урок на тему "Пори року. Весна". Молодий, але не менш талановитий педагог, Рабчук Тетяна Іванівна провела урок з предмету "Я досліджую світ" на тему "Моя родина". Гості семінару мали можливісь побачити, як на уроках використовується мультимедійна дошка, конструктор Лего та інші технології НУШ. Уроки були цікаві, діти - активні, відкриті до спілкування, що справило приємне враження на учасників семінару.

Родзинкою заходу став проект «Клас-театр», мета якого - задіяти в постановці вистави всіх учнів класу. Цей проект був реалізований учнями 2-А класу (класовод Товстига С.А., режисер-постановник Шупик Т.О.) Вчителі переглянули прем’єру казки «Коза-дереза».

Адміністрація та педагогічний колектив НВК гостинно зустрічали гостей семінару та відкриті до подальшої співпраці.