Цікаво про важливе

Досить важко відшукати дитину, яка байдуже поставиться до реву сирени пожежної машини, до форми рятувальників, та й просто до пожежної справи. Навіть подивитися як мчать кудись на допомогу борці з вогнем - вже велика удача. А розглянути все обладнання, техніку, захисні костюми рятувальників і почути цікаві історії з уст бійців протипожежної служби буде особливо цікаво дітям будь-якого віку.

Досить часто пожежні частини Київської області проводять екскурсії для школярів, а екскурсоводами в них стають самі працівники ДСНС, які не тільки розкажуть про кожен експонат, але і розкриють секрети щоденної служби.

Так, 13 березня, до 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе завітали учні 2-Г класу із Софіївсько-Борщагівського виховного комплексу. Без сумніву дітям і дорослим було цікаво послухати захоплюючі історії про гасіння пожеж, порятунок людей і тварин.

Школярам було цікаво прогулятися по технічному приміщенню, приміщенню чергової диспетчерської служби, кімнаті відпочинку, а також відвідати справжній гараж, в якому діти змогли розглянути всі деталі пожежної техніки. Малеча захопливо дивилась на автодрабину в дії. Охоче приміряла бойовки та хапаючись за пожежний ствол, гасила умовну пожежу.

Зробивши колективне фото на пам’ять, рятувальники залишили гостям тематичні пам’ятки.

Вчителі, вихователі і особливо пожежні рекомендують проводити подібні екскурсії. Навіть батьки відзначають велику користь від таких заходів.

Дітлахи отримують багато корисної інформації про те, як правильно поводитися під час пожежі, як не допустити загоряння, як правильно повідомити про це рятувальників по телефону.

Пресслужба Києво-Святошинського РВ Держтехногенбезпеки