Святковий настрій для найдорожчих

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – пов’язане з жінкою.

Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували вихованці Школи естетичного виховання для дошкільнят Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва. Цікаво, весело і піднесено пройшло свято. Ніжні слова про маму не лише українською, а й англійською мовою лунали з дитячих вуст, малята танцювали запальні таночки, співали мрійливі пісеньки. На заняттях з образотворчого мистецтва вихованці школи підготували власноруч подарунки, та в цей святковий день, вручили своїм найдорожчим.

Всіх присутніх в залі привітала директор закладу Тетяна Анатоліївна Стаменова, побажала щоб всі радісні моменти були як найдовше, і настрій завжди був як весняний день.

Свято не обмежилося лише виступами маленьких дошкільнят. До дітей в гості завітали незвичайні герої – Аліса та Кролик, які розважали енергійну малечу іграми та конкурсами.

Програма свята була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.