Напередодні свята

Святкування жіночого дня – це значна подія в житті кожної жінки. Це красиве свято на початку весни приходить до нас, коли все оживає, розквітає і розпускається. Тож напередодні жіночого свята відбулося урочисте зібрання профспілкової організації в ЗДО «Яблучко» села Новосілки. З вітальним словом виступила завідувач ЗДО Джемесюк А.М. і привітала весь жіночий колектив закладу із жіночим святом.

Вітання колективу з жіночим святом є постійною традицією нашого закладу. Так і цього разу всі члени профспілки отримали привітання і від голови  профспілкового комітету Шевчук Г.Р., яка зачитала вітальну листівку від Голови ради Києво-Святошинської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Литвина І.В. За ініціативи голови районної профспілки були придбанні цінні подарунки для жінок, членів профспілки нашого колективу.

Хочемо подякувати за теплі слова привітання та за отримані подарунки Івану Васильовичу Литвину. Вже багато років ми отримуємо подарунки від районної профспілки. Увага до кожної жінки допомагає нам в роботі, надихає на нові звершення.

В свою чергу, профспілковий комітет вітає всіх жінок з святом. Нехай у житті кожної жінки буде вічна весна, яскраво світить сонце, співають птахи, дні будуть світлими і безхмарними. Посмішок, гарного настрою, радості, щастя!