Зустріч з юністю

2 лютого у Лісниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Михайла Грушевського відбулася 17 традиційна зустріч випускників. Почесними гостями школи стали учні, які закінчили школу в 2009, 1999, 1989, 1979, 1969 роках.

Ця зустріч – мандрівка у світ дитинства і юності. Випускники мали змогу повернутися у щасливе дитинство, чарівні роки шкільного життя, згадати уроки, своїх вчителів, відчути себе дівчатками і хлопчиками, якими були 10, 20, 30, 40 чи 50 років тому, коли безтурботно бігали шкільними коридорами, жартували, сміялись.

Випускники, запросили на свято Гончарук Тетяну Василівну, яка була тривалий час була директором нашої школи, Павленко Марію Григорівну, Білан Надію Володимирівну, Петросюк Галину Дмиртрівну, Куц Єлизавету Людвігівну, Лісовець Наталію Петрівну, Захаревич Ольгу Володимирівну - вчителів-пенсіонерів.

Для кожного класу випускників одинадцятикласники провели імпровізовані уроки. Відповідаючи на запитання, випускники пригадували цікаві моменти шкільних буднів, згадували своїх вчителів…

Під час зустрічі лунали слова подяки на адресу педагогів, які вкладали душу в кожного свого вихованця.

Випускників минулих років традиційно вітали їхні діти та онуки, які є учнями нашої школи.

Роки не стерли з пам’яті ті чудові шкільні дні. А деякі з них навіть вдалося відновити за допомогою презентації шкільного фотоальбому.

У залі панувала святкова атмосфера. Кожен отримав задоволення. Хтось від зустрічі зі своїми однокласниками, хтось, побачивши вчителя, за яким сумував, хтось від того, що зміг сказати те, на що не наважувався довгі роки…