Заняття обласної педагогічної студії

З метою популяризації бісероплетіння та впровадження в роботу з дітьми старшого дошкільного віку даної техніки рукоділля 07 листопада 2018 року в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» Чабанівської селищної ради (завідувач Товстоног Л.М.) відбулося заняття обласної педагогічної студії Невінчаної О.М. з теми   «Конструювання виробів з бісеру».

Оксана Миколаївна розповіла про вплив бісероплетіння на всебічний розвиток дитини дошкільного віку:

  • розвиває фантазію та уяву – дитина не тільки чітко слідує схемі, а й придумує щось своє;
  • розвиває образне й просторове мислення – вміння «читати» схему є дуже цінним навиком, дозволяє вийти за рамки одної площини у сприйнятті навколишнього світу;
  • розвиває відчуття прекрасного й хороший смак - підбираючи кольори і форми бісеру, дитина вчиться поєднувати їх найкращим способом;
  • виховує індивідуальність – дитина може створити для себе щось оригінальне, при цьому розуміючи, що такого більше ні в кого нема, в своїх виробах вона проявляє характер, настрій, своє особливе сприйняття світу.
  • Слухачі обласної педагогічної студії мали змогу (практично всі вперше, освоїти техніку бісероплетіння на верстатах). Першим їх виробом став браслет.

    Вихователь-методист Багдасарова С.І.