День знань в закладах загальної середньої освіти району

Для 26325 школярів закладів загальної середньої освіти Києво-Святошинського району Днем знань розпочався 2018/2019 навчальний рік, а 3862 цьогорічних першокласників шкільний дзвінок покликав до Нової української школи – безмежної Країни знань, можливостей, дитячих мрій.

День Знань - радісний і хвилюючий, день, коли порожні школи наповнюються дитячими голосами та шурхотом зошитів і книжок. Чудово, що навчальний рік починається зі свята, яке заряджає гарним настроєм на нелегкі, але цікаві навчальні будні.

Цьогоріч День знань в закладах освіти району був незвичайним та цікавим. Традиційні лінійки частково або повністю замінили на родинні свята, розважальні та пізнавальні квести, загальношкільні флешмоби.

Так, наприклад, у Княжицькій ЗОШ І-ІІ ст. учні долучилися до квест-гри «Світами за скарбами» (поки всі були на урочистостях, хтось ненароком «викрав шкільний дзвінок» (за умовами гри), і тут почалося мандрування школярів 2-9 класів світами-станціями. Учні дізнавались про інформаційні цікавинки у світі та Україні зокрема. Долали станції «Танцюють всі», «Україна вражає», «Все буде смачно», «Караоке на Майдані», «Незвичайні культури», «Один за всіх» та «Говорить Україна», «Вдалий проект» і, відповівши на всі запитання-завдання, отримували ключ, який привів до скрині зі скарбом. Така «пошукова операція» тривала близько години й нікого не залишила байдужим: кожен клас хотів продемонструвати свою винахідливість та кмітливість, спортивні вміння. Шукали скарб-дзвінок і учні Ходосівської ЗОШ І-ІІІ ст.під час пізнавального квесту «У пошуках шкільного дзвоника».

До школярів Боярської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 та Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 завітали казкові герої, які привітали дітей зі святом та зіграли з ними в ігри-руханки.А в Новосілківській школі Свято Першого дзвоника відбулося у форматі святкового театралізованого дійства - до першокласників завітала святкова осінь і запросила учнів до школи, тепле літечко попросило не забувати про нього.

У Гатнянській ЗОШ І-ІІІ ст. цей День відзначали як родинне свято. 

Найбільше потішили учасників свята ярмарки солодощів, спортивні естафети, вокальні та танцювальні конкурси, фотографування у спеціально створеній фотозоні. 

Усіх присутніх вразив та розчулив приліт лелеки на шкільне подвір’я, якого діти змогли і гладити, і годувати, і фотографувати. Цю подію сприйняли як символ довгожданого миру та щастя в Україні та в кожній родині.