Перший випускний бал

8 червня у Вишнівському центрі творчості дітей та юнацтва відбулася надзвичайна подія – випускний бал вихованців школи естетичного виховання для дошкільнят.

Випускники, які парами урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив центру творчості. Багато хороших слів було сказано в цей день в адресу випускників та їх батьків, в адресу адміністрації закладу. Саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було продемонстровано на святі.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулася директор центру творчості Стаменова Тетяна, вона побажала діткам щасливої дороги у майбутнє шкільне життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі. Випускникам були вручені грамоти за сумлінне ставлення до навчання, наполегливість та старанність, а також подарунки і медалі.

Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – підготовка до школи, тож бажаємо успіхів!!!