​СУЧАСНІ ОСВІТНІ СТРАТЕГІЇ

15 травня на базі Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся семінар-практикум для учителів початкових класів та іноземної мови, які будуть викладати англійську мову у 1-у класі 2018-2019 роках з теми "СУЧАСНІ ОСВІТНІ СТРАТЕГІЇ" особливості викладання англійської мови у 1 класах НУШ". На семінар була запрошена Губарєва Світлана Сергіївна, кандидат філологічних наук, бренд-менеджер напряму "Іноземна література" Видавництва "Ранок" (спікер на Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних педагогічних конференціях, семінарах і вебінарах для вчителів іноземних мов; автор посібника з англ.мови для молодших школярів та співавтор підручника з англійської мови для 1 класів НУШ; автор науково-методичних статей з філології та педагогіки.

Під час семінару були обговорені ключові компетентності Нової української школи, проаналізовані особливості вивчення іноземних мов у початковій школі та представлено новий підручник з англійської мови для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом від носіїв мови!) «Start Up!» (автори: Губарєва С. С., Доценко І. В., Євчук О. В.)— спільний проект Вид-ва «Ранок» і ГО «GoGlobal», підручник, створений міжнародною командою фахівців у галузі мовної освіти, який був схвалений експертами та пройшов у 2-й тур Всеукраїнського конкурсу проектів підручників для 1 класу НУШ для вибору вчителями з 14 по 17 травня 2018 р.!

Автором було продемонстровано, як саме втілюються у підручнику методи "Visual Learning", "Навчання під час гри" та інші стратегії ефективного викладання англійської мови молодшим школярам за концепцією Нової української школи (згідно з типовою освітньою програмою О. Я. Савченко), а вчителі активно брали участь у практичному опрацюванні навчально-методичних матеріалів поданого підручника та в подальшому обговоренні-дискусії, в результаті якої учасниками було відзначено сучасність, якість та цікавість нового підручника та НМК «Start Up! 1», що можна назвати першим вітчизняним аналогом зарубіжних видань (!), та було висловлено побажання побачити продовження цієї серії в недалекому майбутньому!