​«КОЗАЦЬКІ ШЛЯХИ – ЦЕ НАШІ ДОРОГИ»

Вихованці літературної студії «Ярінь» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва під керівництвом Підлісняк Н. М. прийняли участь у щорічному ХХVIII Всеукраїнському зборі – поході «Козацькими шляхами».

На 5 днів тисяча учасників з усієї України відмовилися від гаджетів та інтернету, щоб поринути у нестримний вир скаутського життя далеко від цивілізації. Для них стали затишною домівкою 5 таборів: Печера Рисі, Берліг Ведмедя, Лігво Вовка, Нора Лиса та Скеля Барса.

Вже 28 рік поспіль на Черкащині, біля річки Рось пройшов щорічний ХХVIII Всеукраїнський збір – похід «Козацькими шляхами» . Цього року він пройшов під гаслом «Привіт! Навколо Світ! » на збір похід завітали волонтерські, молодіжні та скаутські організації зі всіх куточків України, а також гості з Польщі,Чехії, Латвії та Білорусі.

Група «Ярінь» - «Зорецвіт » , керівниками якої були Підлісняк Наталія Миронівна та Фабро Зіна Василівна 5 діб провели у таборі «Печера Рисі». П’ять днів неймовірного драйву, виру з мандрів, ігор, розваг, реалізації творчих проектів, нових знайомств та зустрічей зі старими друзями! Учасники залюбки відвідали заняття від представників Нацполіції України з правил дорожнього руху, а також від представників Ювенальної служби щодо поведінки в небезпечних ситуаціях, конфлікті з законом, булінгу. Важливі та цікаві теми підіймалися під час майстер-класів з позитивного мислення, по безпеці в інтернеті та на заняттях з першої домедичної допомоги.

В межах профорієнтаційної гри «Прокачай свої SKILLS» діти та підлітки могли дізнатись про свої сильні та слабкі сторони, ознайомилися із специфікою різних професій. Також учасники відвідали цікаві майстер – класи з виготовлення сувенірів. У грі «Шведерця» перемогла вихованка літературної студії «Ярінь» - Підлісняк Анна, яку привітали на заключному святі та подарували цікаву розвиваючу гру.

На Козацьких шляхах - 2018, учасників з групи «Ярінь» - «Зорецвіт» прийняли в Скаути, які проголосили на святковій лінійці скаутську присягу. Керівник групи Підлісняк Н.М. була нагороджена, відзнакою «Зубр 4 ступеня», так як є організатором Козацьких шляхів уже 6 років поспіль .

Швидко промайнули 5 незабутніх, драйвових днів. Вже традиційна вечірня свічка ще більше здружила усіх учасників групи. З приємними спогадами учасники повернулися додому, але частка кожного з них залишилася на Черкащині!