День Матері в ДНЗ-ЦРД «Джерельце»

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначається День матері. З нагоди цього чудового свята у ДНЗ-ЦРД «Джерельце» пройшов квест для дітей усіх вікових груп «Пошуки мами Краплинки».

Діти разом із Мері Поппінс (вихователь – методист Баластрік Г.В.) вирушили на пошуки мами Краплинки, що загубилась. У цій захоплюючій мандрівці дітлахи дізнавались, які бувають мами і як гратися із користю для здоров’я. Хитра Мама Лисичка (вихователь Суєтова Л.А.) загадувала загадки, щоб дізнатись як же звуть маму Краплинки, Мама Грибок (вихователь Галицька А.П.) разом зі своїми синами-грибочками допомогли швидше рухатися у пошуках завдяки чарівному «Паровозику», а Мама Собачка влаштувала разом із шукачами справжній «Салют» із кульок, щоб мама Краплинки побачила де її донечка. Та саме завдяки своїм знанням і кмітливості дошкільнята знайшли маму Краплинки – Дощик (вихователь Рига В.В.). 

І, нарешті, маленька Краплинка (вихованка старшої групи Рига Катерина) радісно і тепло обійняла свою матусю!


Звісно малята підготували подарунки і для своїм мам: малювали їхні портрети і робили різноманітні поробки, наповнені теплом дитячих сердець.