Відбувся семінар лідерів учнівського самоврядування

29 березня у Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 відбувся семінар лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти  Києво-Святошинського району (РОД) на тему: «Роль лідера в організації масових свят. Привернення уваги широких кіл громадськості до проблем молоді у вільний від навчання час. Утвердження здорового способу життя».

Відкривала семінар вже традиційно методист районного методичного центру Гончарук Т. В. У своєму виступі Тетяна Василівна нагадала про вибори голови районної організації дітей, які відбудуться 26 квітня 2018 року.

На семінарі РОДу були присутні фахівці соціальних служб, які провели з лідерами профілактичні бесіди та показали інформаційно-навчальні відео. Психолог соціальної служби Іваненко Марина Анатоліївна розкрила тему «Протидія та запобігання булінгу». Діти з захопленням дивились відео-тренінг «Як уникнути булінгу». Спеціаліст соціальної роботи всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» Погребний Олексій провів бесіду-лекцію з профілактики ВІЛ/СНІДу. Також для лідерів був проведений тренінг по здоровому способу життя. Діти із задоволенням готували проекти, агітбригади, складали заповіді здоров‘я.

На закінчення семінару для присутніх була проведена інтелектуально-розважальна гра «Хто кращий?» Зустріч пройшла в дружній і теплій атмосфері. Усі залишилися задоволеними!