Районне свято з нагоди Шевченківських днів!

 З нагоди Шевченківських днів, відзначаючи 204 річницю з дня народження Великого Кобзаря, на базі Боярськокого НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня»  відбулося районне  свято. Під час урочистостей було нагороджено учнів - переможців ІІ етапу мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та учителів, які підготували переможців.

Участь у заході взяли голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області Смірнова Мирослава Михайлівна та Голова Києво-Святошинської районної ради Гедульянов Вадим Едуардович.

Мирослава Михайлівна привітала переможців конкурсів, подякувала педагогам, а також наголосила на важливості вивчення рідної мови, на безмежному потенціалі Шевченкового слова.

Слова вдячності всім причетним до конкурсів й щиру любов та повагу доукраїнської мови висловив Гедульянов Вадим Едуардович.

Очльники району вручили подяки та грошові премії учителям, які підготували переможців мовно-літературних конкурсів.

У ці святкові дні ми згадуємо ім’я іще одного великого українця - Петра Яцика, який у 2000 році, не зрадивши таки своєму життєвому креду, запалив свічку Міжнародного конкурсу знавців української мови. Вперше він пройшов у селі Моринцях (на батьківщині Тараса Шевченка).

Дипломи переможцям ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика вручив начальник відділу освіти К-Святошинської РДА Івашко Микола Миколайович. Він наголосив на тому, що такі конкурси сприяють утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед молоді, вихованню поваги до культури й традицій українського народу.

Уже восьмий рік учні 5-11 класів нашого району є учасниками Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка вітала завідувач районним методичним центром Лахтадир Лариса Іванівна. Призові місця посіли учні з дев’ятнадцяти навчальних закладів району .І дуже важливо, що це учні, які навчаються і в НВК, і в міських ЗНЗ, і в сільських ЗНЗ.

Також на святі були відзначені учителі, які підготували переможців.

Зі словами подяки на адресу вчителів-наставників звернувся Голова районної ради профспілки працівників освіти Литвин Іван Васильович.

Ведучими свята були учні Боярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. Яскравим мистецьким доповненням заходу стали хореографічні композиції у виконанні ансамблю «Сонечко», «Перлинки» та глибоке і зворушливе виконання пісень про Кобзаря, «Мова єднання» (ансамбль «Едельвейс»), про Україну у виконанні Солоненко Аліни,Коваленко Анни.

Прокуда В.О.