​Мандрівка у шкільні роки!

2 березня 2018 року у Гатнянській загальноосвітній школі I-III відбулась довгоочікувана зустріч випускників.

Роки навчання у школі поволі і безповоротно відійшли у минуле. І що більшою стає відстань, то чарівнішими і милішими серцю стають ці зустрічі. Рідна школа радо вітала всіх випускників. Зі сцени лунали пісні у виконані учнів школи, неймовірно красивими були виступи танцювальних гуртків. Особливо зворушливо прозвучала пісня «Я не хочу грати у війну» у виконані учня 2 класу Леєра Ростислава та гурту «Яблуневий цвіт».

З привітанням до гостей звернувся директор школи – Проць Микола Іванович. Він презентував історичний нарис минулого і сучасні надбання та успіхи навчального закладу.

На сцені було оформлено символічне «дерево життя» школи, до якого кожен із ювілейних років випускників разом із своїм класним керівником прикріплювали листочки. В кінці вечора дерево «ожило» в повній красі розмаїття квітів і листочків.

І на сам кінець всі присутні з особливою шаною привітали ювілейний 50-тий випуск школи, на чолі з їхнім класним керівником – Башинською Антоніною Василівною. Директор школи – Проць Микола Іванович нагородив ювілярів символічними золотими медалями.

Вечір зустрічі випускників залишив у серцях всіх учасників теплі і добрі спогади, яким не зашкодять ні роки, ні відстані.