Конкурс професійної майстерності педагогів дошкільників

Праця з дітьми, виховання та навчання новому, ще не звіданому, завжди була та є нелегкою. Це не просто праця, це велика любов до дітей та поклик душі. В закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Яблучко» с. Новосілки відбувся конкурс професійної майстерності серед вихователів закладу. За звання бути кращою змагались сім педагогів-вихователів, серед них Ілона Майструк, Олена Рудоман, Людмила Краснощок, Тетяна Литовченко, Галина Шевчук, Ірина Шпильова та Ірина Ярова.

Підтримати улюблених вихователів  прийшли батьки разом з юними вихованцями та колеги-педагоги, які стали активними вболівальниками
Конкурсанти змагались між собою у різних напрямках, серед яких був конкурс "Візитка" (до уваги брались професійна відповідність, творчий підхід, видовищність, почуття гумору), конкурс "Інтелектуальний" (проводились тестові завдання та оцінювалась правильність відповіді, а також змагались у творчих напрямках), готували кращий колаж на зимову тематику та проводили конкурс "Моє хоббі».

Роботи конкурсантів оцюнювало авторитетне жюрі, до складу якого входили завідувачі закладами дошкільної освіти (ясла-садок) «Водограй» с. Ходосівки Слюсаренко Н.П.та «Барвінок» с. Білогородки Босак Т.І., вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Дзвіночок" смт. Чабани Світлана Багдасарова, та виховаель-методист «Водограй» с. Ходосівка Марина Громова, заступник голови Чабанівської селищної ради з гуманітарних питань та соціальної політики Олег Наумчук.

Перемогу в конкурсі професійної майстерності здобула Галина Романівна Шевчук, яка все своє свідоме педагогічне життя (з 17 років!) присвятила вихованню дітей у дитячому садочку та за результатами конкурсної програми набрала найбільшу кількість балів!

Вітаємо шановну Галину Романівну Шевчук з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів, професійних злетів та наснаги у добрій справі навчання та виховання дітей!

Алла Джемесюк, завідувач закладу