​Відбувся Всеукраїнський конкурс Intel-Eкo Україна 2018

6 – 9 лютого  Міністерство освіти і науки України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс Intel-Еко-Україна 2018. Intel-Еко Україна – це всеукраїнський конкурс наукової творчості учнів, національний етап міжнародного конкурсу Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), метою якого є формування та популяризація наукового і творчого світогляду серед молодого покоління, єднання бізнесу і науки а також випробовування українського інноваційного потенціалу на міжнародній арені. Переможці конкурсу отримують право представляти Україну на міжнародному конкурсі Intel ISEF та інших міжнародних конкурсах та олімпіадах.

Серед учасників конкурсу від Київської області виступала вихованка Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, учениця Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ребенко Катерина, яка представляла науково-дослідницьку роботу «Дослідження вмісту генетично-модифікованої сої у продуктах методом полімеразної ланцюгової реакції в реальному часі». Робота була представлена у секції «Біологічна та хімічна інженерія». 

За результатами конкурсу, в нелегкій боротьбі, Ребенко Катерина виборола ІІІ місце. Науковий керівник роботи: Фоміна Олена Леонідівна, керівник гуртка-методист РЦЕНТУМ, вчитель Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Науковий консультант: Іщенко Людмила Мар’янівна, завідувач лабораторії якості і безпеки продукції аграрно-промислового комплексу Національного університету біоресурсів і природокористування.

Вітаємо Катерину з перемогою та бажаємо подальших творчих та наукових успіхів!