Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти району

 07 лютого 2018 року на базі Боярський НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня» відбувся семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи «Формування управлінської компетентності заступників директорів з навчально-виховної роботи в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».

Лахтадир Лариса Іванівна, завідувач районного методичного центру, ознайомила учасників семінару з концептуальними засадами реформування системи освіти України, чинниками якісної освіти, викликами, що стоять перед сучасною школою, та пріоритетними завданнями заступників директорів в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Про результативність діяльності Боярського НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» на порозі Нової української школи проінформувала директор закладу Сушко Світлана Миколаївна.

Учасники семінару ознайомилися зі створенням нового освітнього простору в закладі та відвідали майстер-класи педагогів, які пілотують впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Заступники директора Боярського НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня» (Щеголь В.М., Асаєвич Н.М. та Філь Т.М.) представили основні напрями реалізації концепції «Нова українська школа»:

впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти — пілотного проекту;

формування ключових компетентностей та наскрізних вмінь за оновленими програмами для 5-9 класів;

організація профільного навчання в старшій школі.

Педагоги Боярського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня», які пілотують впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти Фесак Ірина Василівна, Піддубна Оксана Олександрівна та Ковальова Віра Олександрівна провели для учасників заходу майстер-класи по проведенню інтегрованих уроків у 1-х класах початкової школи.