Новорічне свято у Вишнівському центрі творчості дітей та юнацтва

27 грудня 2017 року у Вишнівському центрі творчості дітей та юнацтва відбулося Новорічне свято для вихованців Школи естетичного виховання для дошкільнят. Поважні гості – заступник голови Києво-Святошинської районної ради Однороманенко Олександр Михайлович, депутат районної ради Кириченко Олександр Васильович та депутат обласної ради Нігруца Олександр Петрович привітали всіх присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим. А малечу потішили солодкими подарунками...

І як же без Діда Мороза та Снігуроньки? Звичайно ж - ніяк! А разом з ними завітав у гості і Ельф аж із самісінької Лапландії! Святковий настрій огорнув всіх присутніх. Щаслива малеча разом з мамами, татами, бабусями і дідусями поринули у казковий світ.

Талановита малеча підготуваала подарунки для Діда Мороза – новорічні пісеньки і таночки. Розваги, конкурси та хороводи не давали засумувати ні на хвилинку. Заряд веселого настрою отримали всі, хто завітав на свято.

Розчулені батьки висловили вдячність поважним гостям та адміністрації закладу на чолі з директором Стаменовою Тетяною Анатоліївною.