Формування основ безпеки життєдіяльності у дітей дошкільного віку в умовах ДНЗ

8 листопада 2017 року у дошкільному навчальному закладі (ясла –садок) «Яблучко» с. Новосілки (завідувач Джемесюк А.М.) відбулося районне методичне об’єднання вихователів середнього та старшого віку на тему: «Формування основ безпеки життєдіяльності у дітей дошкільного віку в умовах ДНЗ».

Керівник методичного об’єднання вихователь–методист ДНЗ «Спадкоємець» Боярської міської ради Вишневська Т.С. ознайомила учасників з темою  семінару та окреслила коло завдань.

До уваги учасників семінару було запропоновано перегляд заняття з формування основ безпеки життєдіяльності дошкільників «Один вдома» у старшій групі «Ведмежата», вихователь Панкова І.О.

Навчити дітей правилам безпечної поведінки вдома – коли один, правилам поведінки у екстремальних ситуаціях, безпеки при експлуатації побутових приладів, формувати уявлення про небезпеку електричного струму, недопустимість користування електричними приладами, знати про причини виникнення пожежі, навчити правил поведінки під час пожежі, правильним, чітким діям у разі виникнення пожежі та закріпити в пам’яті номери телефонів екстрених служб «101», «102» «103», «104», «112» - ось основні завдання , які ставлять перед собою педагоги в дошкільному закладі.

Вихователь-методист закладу Красуля О.М. підготувала мультимедійний проект з теми безпеки життєдіяльності дошкільників, визначила основні завдання, які стоять перед педагогами в дошкільному закладі з питань формування основ безпеки життєдіяльності, як планується та проводиться робота з дітьми. Також вихователь-методист презентувала для учасників семінару методичні посібники, дидактичні ігри по безпеці життєдіяльності виготовлені власноруч педагогами закладу.