Фестиваль козацької пісні у Ходосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

13 жовтня в Ходосівській загальноосвітній школі пройшов Фестиваль козацької пісні. Розпочався захід урочистою  ходою під звуки «Козацького маршу». З вітальними словами до учнів звернулась педагог-організатор Попрійчук Наталія Петрівна і нагадала присутнім, що 14 жовтня Україна відзначатиме потрійне свято – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День Захисника України.

Для нас, українців, це свято християнське і національне водночас, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. Це свято мужнього воїна і визволителя, прекрасного сім’янина і продовжувача роду, порадника і друга. Зараз наша держава переживає нелегкі часи і саме козаки є прикладом патріотизму, героїзму, мужності, волелюбності для підростаючого покоління.

Керувала парадом козацької пісні вчитель фізичної культури Загородна Алла Анатоліївна. Кожен класний колектив представив власну пісню та стройовий вишкіл.

Справжнім сюрпризом для учнів навчального закладу став подарунок колишньої випускниці нашої школи Сіренко Анни -  український козак, виготовлений з повітряних кульок. Школярі з великим задоволенням зробили з ним селфі.