Святкування Дня захисту дітей в ДНЗ-ЦРД «Джерельце»

Щороку в перший день літа ДНЗ-ЦРД "Джерельце" відзначає свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Педагоги закладу намагаються зробити цей день особлимим і незабутнім для малят. Програма свята наповнюється різноманітними формами роботи, прикрашаються майданчики, для малюків готуються сюрпризи та подарунки. У 2017 році з дітьми середнього та старшого дошкільного віку було проведено цікаву розвагу "Пошуки піратського скарбу". 

Шукути скарб дітям допомагали: Дощик (вихователь Матковська Я.С.), Мудрець (вихователь Суєтова Л.А.), Мавка (вихователь Валько Л.А.), Індієць (мама Антипова Г.П.) та Пірати (вихователі: Міткевич О.Р., Рига В.В., Корнієнко К.В.). Найменших вихованців розважали веселими іграми та атракціонами кумедні клоуни Антошка (вихователь Галицька А.П.) та Ксюшка (діловод Радзієвська Ю.І.).Музичне оформлення забезпечувала музичний керівник Гриценко І.А. Після денного сну на дітей чекала "Піжамна вечірка". 

Свято пройшло у піднесеному настрої. Діти отримали величезне задоволення та масу позитивних емоцій.

Дякуємо педагогам та батькам за організацію та проведення неперевершеного свята! Такі спільні заходи сприяють розвитку пізнавальної активності, творчості, співпраці в колективі та з батьками!

Наталія Нєдовєсова, вихователь-методист