Англомовний табір «Friends» об’єднує друзів!

29 травня 2017 року в Боярському НВК»Колегіум – ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» розпочав роботу англомовний табір «Friends».  У 8 різновікових загонах табору навчаються іноземній мові та відпочивають 160 учнів НВК .

Діти щоденно не лише поглиблюють знання з англійської мови, а й змістовно та цікаво проводять час разом з учителями та старшокласниками. Кожен ранок починається з англомовної зарядки. Працюють гуртки та майстер-класи: спортивний, музичний, «Умілі ручки», інформаційних технологій. Також діти мають змогу переглянути мультфільми та фільми англійською мовою, провести час у ігротеці.

31 травня 2017 року діти табору « Friends» були активними учасниками та вболівальниками загальношкільного конкурсу «Школа має талант».

01 червня 2017 року відбулася зустріч з керівником історико - краєзнавчого гуртка «Мандрівник» Лисенком С.М., присвячена Дню захисту дітей, на якій учні говорили про свої права та обов’язки. Також цього дня відбувся конкурс читців англійської поезії. Діти продемонстрували неабиякі акторські здібності, прекрасно декламуючи англійською мовою.