Збір лідерів учнівського самоврядування Київщини

29-30 березня у м. Фастові проходив збір лідерів учнівського самоврядування Київщини. На зустріч були запрошені гості – лідери учнівського самоврядування Луганської та Донецької областей, які презентували свої моделі органів учнівського самоврядування. Кобильчук Микита, президент РОДу, поділився досвідом роботи учнівського самоврядування дітей Києво-Святошинського району.

Кожен з учасників мав можливість взяти участь у профорієнтаційному квесті «Місто майбутнього у твоїх руках», в якому лідери спробували себе у ролі управлінців.

Національний координатор зовнішніх зв’язків та міжнародної співпраці громадської організації «Let’s do it, Ukraine» Коваль Олеся Павлівна запропонувала всім учням Київщини взяти участь у Всеукраїнській екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом!». Представники благодійного фонду «Серце до серця» запросили лідерів до участі у благодійній акції по збору коштів на обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень, яка будете проходити 3 4 по 24 квітня. Всі отримали масу задоволення від зустрічі один з одним, від того заряду енергії та ідей, які будуть втілювати у своїй роботі.