Семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи

23 березня в Софіївсько-Борщагівському НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.-ЗОШ І-ІІІ ст." відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи на тему «Національно-патріотичне спрямування виховної роботи Софіївсько-Борщагівського НВК».

Привітала учасників семінару методист районного методичного центру відділу освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації Гончарук Тетяна Василівна. Вона наголосила на особливостях національно-патріотичного виховання в системі виховної роботи школи у сучасних умовах розвитку України.

З темою «Імідж освітнього закладу: сучасність та перспективи, роль виховної роботи у його зростанні» виступила директор Софіївсько-Борщагівського НВК Пушенко Оксана Іванівна розповіла про створення іміджу освітнього закладу, про роль виховної роботи у його зростанні та перспективи його розвитку.

Заступник директора з виховної роботи Шупик Тетяна Олексіївна із своїми колегами поділилась досвідом виховної роботи Софіївско-Борщагівського НВК з національно-патріотичного спрямування.

На семінар була запрошена психолог-консультант Кузьменко Раїса Степанівна, яка провела тренінг з учасниками семінару на тему «Як почуватися щасливим у сучасному світі дітям і дорослим».

Учасникам заходу були запропоновані майстер-класи: «Сокральне мистецтво: виготовлення української писанки», яку провела керівник гуртка Васильченко Ю.І. і «Сокральне мистецтво: виготовлення ляльки-мотанки», який показала вчитель трудового навчання Ролик І. О.. Кожен учасник майстер класу поїхав додому з власноруч виготовленою писанкою або лялькою - ангелочком.








На завершення семінару відбулось спільне засідання із районним штабом Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура») . Було обговорено зміст документів, програма гри, призначена дата проведення.

З пропозицією щодо проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура») виступили: Гончарук О.В., військовий комісар Києво-Святошинського районного військового комісаріату Київської області, підполковник, Петриченко О.М., керівник гуртка «Джура» Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг», Притаманна М.М., витель Боярського НВК «гімназія – ЗОШ І ст.», Тосіч Ю.А., методист районного методичного центру, Романовський В.І., викладач предмету «Захист Вітчизни». На засіданні штабу було обговорено та узгоджено план організаційно-підготовчих заходів проведення вищезазначеної гри,  визначено місце та  дату проведення (18 травня 2016 року) районного етапу Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).