Батьки - подарунок долі

«Отчий Дім» - це велика родина, яка об’єднала тих, хто потребує допомоги і тих, хто має бажання і можливості їм допомогти. Саме у такому закладі 17 березня 2016 року відбулася чергова зустріч голів батьківських комітетів навчальних закладів Києво-Святошинського району. Тема семінару «Батьки – подарунок долі».

Відкрила семінар методист районного методичного центру Гончарук Т.В., яка зупинилася на питаннях посилення контролю батьків за дітьми під час весняних канікул. Тетяна Василівна розповіла про харчування учнів у загальноосвітніх школах району.

Батьки із зацікавленістю переглянули зразки шкільної форми, яку продемонструвала дизайнер разом з учнями Олеся Теліженко.


Про історію розвитку Отчого Дому і його внесок в подолання проблеми безпритульності дітей і сирітства в Україні розповіла помічник голови соціальних проектів «Отчий Дім» Надія Тимошенко.

З привітальним словом до батьківської громадськості звернувся Генеральний консул посольства Сполучених штатів Америки Білл Бістрянський та уповноважений представник Міністерства охорони здоров’я.

З особливим почуттям слухали голови батьківських комітетів виступ голови об’єднання соціальних проектів «Отчий Дім» Романа Корнійко «Батьки – подарунок долі».

З 1996 року 2500 дітей Отчим Домом були врятовані від безпритульності, алкоголізму, наркоманії, токсикоманії, тютюнопаління і навіть смерті обездолених дітей.

Батьківська громадськість висловила подяку працівникам Отчого Дому за небайдужість до долі дітей, хто своєю участю рятує і змінює на краще життя покинутих дітей. Для учасників заходу   оглядову екскурсію провели директор КОЦСПР "Отчий Дім" Антоніна Шебета та директор Центру сімейного виховання "Моя сімя" Надія Повещенко.

Під час підведення підсумків семінару Мироненко А.О., голова Києво-Святошинської районної асоціації батьків школярів зупинився на плануванні роботи практичних семінарів голів батьківських комітетів навчальних закладів на 2016-2017 навчальний рік та проведенні заключного семінару у травні 2016 року.