Збір лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів району!

18 лютого 2016 року у Вишнівській ЗОШ I-III ступенів № 3 відбувся збір лідерів учнівського самоврядування району. Тема засідання: «Використання учнівського потенціалу в управлінні справами. Учнівське самоврядування та засоби масової інформації». Захід відкрила методист районного методичного центру Гончарук Тетяна Василівна, яка наголосила про роль учнівського самоврядування у національно-патріотичному вихованні підростаючого покоління та проведенні дня Героїв Небесної Сотні. Привітала присутніх у своїй господі директор школи Руденко Наталія Миколаївна.

Напередодні річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні всі учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих та презентували роботу міжнародного проекту «Україна – Польща», присвячену саме цій темі: мультиплікаційний фільм, який створила Аліна Островська справив глибоке враження на учасників, торкнув струни душі, дехто навіть не втримав сльози.

Виступив президент учнівського самоврядування Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Ковтонюк Максим. У своїй презентації розповів про співпрацю з педагогами, батьками та громадськими організаціями.

Під час заходу, учні виконали Гімн Лідерів Києво-Святошинського району, обговорили перспективи розвитку учнівського самоврядування, працювали в комісіях та ділилися досвідом роботи у своїх осередках. Весь захід проходив під патронатом педагога-організатора Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Наталії Володимирівни Балацької.

У рамках збору вдалося організувати п’ять міні-заходів: інтелектуальну гру, ігрову програму до дня Св. Валентина «Кохання з першого погляду», «Поетичну вітальню», патріотичну композицію до Дня пам’яті Небесної Сотні та журналістське розслідування. Усі лідери активно включилися в роботу: декламували вірші, співали під гітару, брали інтерв’ю, змагалися…. і разом отримали не абиякий результат. Принаймні додому повезли «ескізи» майбутніх форм роботи з однодумцями. Очі горять, лідери повні натхнення, мети досягнено!