Збір лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів району

4 грудня 2015 у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбувся збір лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів району.

Відкрила захід методист районного методичного центру відділу освіти Гончарук Тетяна Василівна, яка ознайомивши присутніх з програмою збору, представила гостей – Народного Депутата України Гаврилюка Михайла Віталійовича, членів громадського об’єднання «Козацькі звитяги», учасників антитерористичної операції і на правах координатора вела діалог між дітьми та запрошеними гостями.

Михайло Віталійович розповів дітям про свої депутатські справи, про волонтерську роботу і подякував дітям та вчителям за їх активну допомогу у волонтерській діяльності. Представники громадського об’єднання також дякували всім присутнім за допомогу учасникам АТО, за небайдужість, адже без допомоги волонтерської важко вижити бійцям на передовій.

Діти задавали багато запитань гостям, отримували вичерпні відповіді. Всі дійшли згоди, що треба працювати разом на благо Батьківщини, допомагати захисникам і підтримувати тих, хто потребує допомоги.

Директор Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення Лахтадир Ангеліна Миколаївна коротко розповіла про діяльність очолюваного нею закладу, який підпорядкований Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників АТО. Спеціалісти Центру разом із волонтерами, громадськими організаціями, громадою міста акт

ивно допомагали і продовжують допомагати учасникам АТО та їх сім’ям. Ангеліна Миколаївна подякувала нашим захисникам, членам ГО «Козацькі звитяги» за мужність, героїзм та безкорисливу працю на благо нашої країни. Привітала з наступаючим святом – Днем Збройних сил України і від імені колективу Центру подарувала книги і солодощі. Книги з радістю прийняли, а цукерки одноголосно домовились передати в госпіталь своїм побратимам. А також саме сьогодні була нагода нашим героям поставити свої підписи на Державному прапорі України, який передали лідерському активу.

Голова районної асоціації батьківської громади А.О. Мироненко подякував всім школам за їх активну участь у волонтерській діяльності, а також наголосив на тому, що асоціація батьківської громади активно співпрацює з Народним Депутатом Гаврилюком М.В. і разом вирішують нагальні  проблеми і навчальних закладів району в тому числі.

Другу частину заходу для лідерів учнівського самоврядування проводили Трофімова Вікторія та Поляк Світлана, представники молодіжної організації «YMCAБоярка».

  • Вони провели тренінг для лідерів, щоб діти дізналися більше один про одного; відбулася креативна робота в групах - створення колажу "Портрет лідера", вказуючи його основні якості. Дітям була надана можливість попрацювати у команді, обговорити ті аспекти, які для них є найважливішими для того, щоб бути успішними та вести за собою. Разом із учнями виділили 15 основних якостей, притаманних успішним лідерам. Обговорили значимість кожної з них. На завершення переглянули ролики про типи поведінки у команді: правильна та неправильна командна робота. Обмінялися контактами для подальшого спілкування.