День Українського козацтва та захисника України в навчальних закладах району!

Напередодні Дня Святої Покрови, Дня українського козацтва та Дня захисника України в навчальних закладах Києво-Святошинського району на високому організаційному рівні проведено заходи національно-патріотичного виховання.

Так у Боярському НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня» було проведено історико-спортивне свято «Випробування джури». Це була мандрівка в історію давню і близьку, де була поєднана розповідь про славну Січ Запорозьку з піснями і думами та козацькими забавами. Захід проведено під лозунгом «Долай перешкоди великі й малі, щоб гідно ступати повільній землі!» з метою налаштування учнів на те, щоб своїми знаннями, вміннями, працею, здобутками і талантами підносити українську історію та культуру, возвеличувати рідну мову, бути гідними своїх предків, берегти волю і незалежність нашої держави.

В Тарасівській загальноосвітній школі у цьому святкуванні взяла участь вся школа. Військовий керівник Романовський В.І. підотував та провів військовий парад. Розпочалося свято з представлення класними колективами всіх родів військ. Урочисто, святково з піснями марширували рої 5-11 класів. На святі звучали вірші та пісні про Україну та козаків, виконувались українські таночки. До Тарасівської школи на свято завітали поважні гості, а саме: військовий комісар Києво-Святошинського районного військомату підполковник Гончарук Олег, сільський голова Сизон Володимир, радник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації, голова воїнів учасників АТО Києво-Святошинського району Зінченко Сергій, учасник АТО, житель с.Тарасівки Максимов Дмитро, які привітали всіх присутніх зі святом та побажали мирного неба.

В Ходосівській ЗОШ I-III ступенів пройшов виховний захід для учнів 1-11 класів «Козацькому роду нема переводу».

В Білогородській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1перший урок був присвячений висвітленню героїчного формування захисників України протягом століть, який провели класні керівники та класоводи . Вшановуючи подвиг загиблих воїнів, учні 10 класу здійснили покладання корзини квітів на могилу Олександра Саєнка, випускника школи, який загинув виконуючи свій громадянський обов’язок в зоні АТО на сході країни. А в початковій школі пройшло свято “Нам потрібне синє небо...” де учні присвятили свої таланти захисникам України.

Колектив Забірської ЗОШ І-ІІІ ступенів запросив на концерт-привітання «Нащадки козацької слави» односельчан, бійців АТО: Бурого Ю.М., Гордієнка О.І., Лук’яненка Ю.В. та Остролуцького О.М., також у закладі було проведено «Благодійний осінній ярмарок», конкурс козацької пісні – строю «Сурми звитяги», тематичну виставку в шкільній бібліотеці та організовано тематичні екскурсії «Крута гора гайдамацька» і «Національна самоідентичність та народні традиції українців».

Учні Михайлівсько-Рубежівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили свято зустріччю з односельцями - воїнами АТО, влаштувавши для них привітання літературно-музичною композицією. Під час заходусільський голова Рябчук Михайло вручив воїнам нагрудний знак «Учасник АТО» та нагородив їх грошовою премією.

Учнівський колектив Малютянської ЗОШ І-ІІ ступенів працює у формі Козацької Республіки то ж Свято Покрови Пресвятої Богородиці та Українського козацтва постійно вшановується у школі і має свої традиції. Щороку в цей день учні 1-го класу вступають до лав козаків і дають клятву про вірність козацьким традиція та рідній Україні. От і цього року першокласники Малютянки стали козачатами на загальносільському святі. Крім того школярі були активними учасниками благодійного ярмарку і святкового концерту.

У Софіївсько-Борщагівському НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст.» пройшов конкурс віршів під гаслом: «Нас надихають подвиги героїв» на якому учні декламували власні вірші.

Учні 10-11 класів Юрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у спартакіаді з військово-прикладних видів спорту: стройова підготовка, комплексно-силові вправи, вміння швидко розібрати та зібрати автомат, одягнути хімзахисний костюм та протигаз. А для учнів середньої ланки проведено виховні години “Український воїн – приклад для наслідування”, урок мужності “З повагою і гордістю до захисників Вітчизни” та козацькі забави. Молодші школярі закладу прийняли участь у виставці малюнків «Мир очима дітей!».

- День захисника України в Софіївсько-Борщагівському НВК "СЗОШ І-ІІІ ст-ЗОШ І-ІІІ ст"  завантажити