Обласний збір лідерів органів учнівського самоврядування

10 жовтня 2015 року на базі Хотівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ I-III ступенів – гімназія» Києво-Святошинського району Центром творчості дітей та юнацтва Київщини спільно з Києво-Святошинською районною організацією дітей РОД проведено обласний збір лідерів органів учнівського самоврядування. У заході взяли участь близько 100 дітей-лідерів районів та міст області, 37 координаторів органів учнівського самоврядування.

Розпочався захід патріотичним флеш-мобом «Рушник єдності». Під час флеш-мобу діти-лідери з усієї Київщини з’єднали в єдине полотнище вишиті українські рушники, демонструючи цим прагнення до об’єднання молодого покоління українців спільною справою, єдністю думок, сподівань та мрій.

На згуртування колективу лідерів та налаштування їх на продуктивну діяльність було спрямоване тренінгове заняття «Подорож у світ самоврядування», яке провів Красніков Віталій Костянтинович, координатор Асоціації шкільних об’єднань Васильківщини.

Координатор учнівського самоврядування Києво-Святошинського району Балацька Наталія Володимирівна провела патріотичний флешмоб з лідерами Київщини.

Пленарну частину збору лідерів відкрили Нестерук Тамара Василівна, директор Центру творчості дітей та юнацтва Київщини та Гончарук Тетяна Василівна, методист районного методичного центру відділу освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації. Голова Києво-Святошинської районної організації дітей Кобиляк Микита презентував діяльність Києво-Святошинської РОД, поділився досвідом в рамках реалізації програм та проектів обласної ради дітей Київщини і планами лідерів району спільно з батьківською громадськістю.

У ході пленарної частини збору лідерами проаналізовано стан реалізації програм і проектів обласної ради дітей Київщини у 2014-2015 навчальному році, обговорено пріоритетні напрями діяльності органів учнівського самоврядування у 2015 – 2016 навчальному році. Для педагогів-координаторів проведено інструктивно-методичну нараду на тему «Сучасні інтерактивні технології організації і змісту діяльності з лідерами органів учнівського самоврядування».

Обласний збір лідерів учнівського самоврядування засвідчив: активні й ініціативні діти-лідери готові спільно втілювати у своїх районах та містах цікаві проекти і з нетерпінням чекають на нові зустрічі.