Вітаємо переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020»

На початку лютого 2020 року проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020».

Переможцями І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020» визначено:

у номінації «Модель бібліотеки Нової української школи» - Король Анжелу Володимирівну, завідувача бібліотеки Боярського академічного ліцею «Гармонія»;

у номінації «Медіакультура в бібліотечному просторі» - Хлинову Наталію Феліксівну, завідувача бібліотеки Боярського академічного ліцею «Престиж»;

у номінації «Бібліотека – територія читання» - Мельник Інну Валеріївну, завідувача бібліотеки Вишнівського академічного ліцею «Основа»...

Лауреатами І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020» визначено:

у номінації «Модель бібліотеки Нової української школи»:

Радченко Світлану Володимирівну, завідувача бібліотеки Святопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Москусенко Ларису Леонідівну, завідувача бібліотеки Софіївсько-Борщагівського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

У номінації «Бібліотека-територія читання»:

Липчак Олену Володимирівну, завідувача бібліотеки Боярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

Чернову Валентину Василівну, завідувача бібліотеки Білогородської ЗОШ

І-ІІІ ступенів № 1;

Кузнець Аллу Петрівну, завідувача бібліотеки Горенської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Щипковську Наталію Сергіївну, завідувача бібліотеки Бузівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Сагач Марію Петрівну, завідувача бібліотеки Лісниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Михайла Грушевського.

Учасники конкурсу представили добірки матеріалів у форматі тематичного електронного портфоліо, які презентували на власному інтернет-ресурсі або сайті закладу освіти.

Журі відзначило, що конкурсні роботи відповідають темі номінації, інформаційно насичені та практично спрямовані.

Особливий інтерес у журі також викликали роботи: Яременко С.М. (Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів); Бараболько В.М. (Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів); Криворучко Т.М. (Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4); Волова Л.І. (Михайлівсько-Рубежівська ЗОШ І-ІІІ ступенів); Сердюк Н.М. (Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів); Григорчук О.І., Стасяк С.М. (Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2); Самойленко К.А. (Мироцька ЗОШ І-ІІ ступенів).

Конкурс надав можливість учасникам продемонструвати свій досвід роботи, розкрити талант як фахівців, підвищити статус шкільної бібліотеки.

Усім переможцям та учасникам конкурсу бажаємо подальших злетів,

досягнень та майбутніх перемог!